מוכרים את הנכס?

יש כמה דברים שכדאי להקפיד עליהם.

עסקת נדל"ן יכולה להיות מושלמת

עסקת נדל"ן מוצלחת תהיה כזו שתספק לך את המחיר הגבוה ביותר שאותו ביכולתך לקבל על הנכס, את הפינוי שמתאים לך ביותר ואת תנאי התשלום שיהיו מספקים עבורך. כדי לזכות בשלושת הפרמטרים הללו – יש צורך בליווי מקצועי מאת צוות נדל"ן ותיק ומנוסה, שמכיר את פתח תקווה לעומק ומיומן במשא ומתן.

רוצים להתייעץ לגבי תהליך המכירה ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כדאי לסנן קונים שאינם רלוונטיים

אנו לא נבזבז את זמנם של לקוחות שאינם פוטנציאלים ונגדיר מראש יחד איתך זמנים מתאימים להראות את הנכס ללקוחות שתקציבם מתאים לנכס שלך. המומחים שלנו ידאגו לסנן את הלקוחות המתאימים מתוך הקונים הפוטנציאליים – ונקטין את הסיכוי לכך שמי שאכן יגיע לראות את הנכס לא יבזבז את זמנך היקר.

שיווק ממוקד הוא תנאי להצלחה

כל אחד יכול לבצע עסקת נדל"ן – אך יש הבדל תהומי בין עסקה שתואמת את השאיפות שלך לבין כזו שיש בה פשרות שלא הבאת בחשבון. כשאנחנו נכנסים לתמונה אנו מבצעים הערכה מדויקת של שווי הנכס תוך שאנו מתחשבים במגוון רחב של פרמטרים. המומחים שלנו לשיווק נדל"ן יעשו שימוש בכל הטכנולוגיות, הניסיון והידע שצברנו כדי לשווק את הנכס באופן אופטימלי וממוקד – תוך הדגשת יתרונותיו לקהל היעד הפוטנציאלי בכל המדיות שעומדות לרשותנו: המדיה הדיגיטלית, המודפסת והפרונטלית, באמצעות הסוכנים שלנו.

סגירת עסקה בליווי המומחים

אנו נבחן את הצעות המחיר לרכישת נכס ונערוך עבורך את ההתאמות הטובות ביותר לתנאיך, גם מבחינת מחיר וגם מבחינת דרכי תשלום ומועד פינוי. המתווכים שלנו ינהלו את שלב המשא ומתן תוך ראיית האינטרסים שלך לאורך כל הדרך וזאת כדי להבטיח לך עסקה משתלמת מכל הבחינות – לך יישאר לבחור את הלקוח המתאים ביותר לדרישות שלך.

מומחי אינפיניטי לב המרכז ישמחו לספק לך ללא עלות והתחייבות הערכת שווי נכס, כדאי לחייג אלינו או להשאיר פרטים כבר עכשיו.

למה למכור איתנו?

ניתוח שוק מעמיק והערכת שווי הנכס , התואמת את מצב השוק.

תוכנית שיווקית ענפה הנותנת חשיפה מקסימאלית לנכס

מאגר קונים גדול במיוחד

תוצאות מוכחות בשטח (דירוג במדלן קבוע בין עשרת המשרדים המובילים)

יחס אישי לכל לקוח !

רוצים להתייעץ לגבי תהליך המכירה ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן